KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14609419

nr 1460 9419

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1968. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 43x31 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 11 april 2022
kl 20:12:05