KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15543086
nr 1554 3086
Edvin Valdemar Eliasson
(1924-1982), Sverige
Oljemålning, "Ewe". Myrladan. Signerad. Olja på duk, 61x38 cm, yttermått inklusive ram: 63x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 20:08:58
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Edvin Valdemar Eliasson
Läs mer om Edvin Valdemar Eliasson