MÖBLER / Bord / Skrivbord 14378402
nr 1437 8402
Skrivbord
Intarsia, tidigt 1900-tal. Bredd: 140 cm. Djup: 70 cm. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:29:16
13/12 19:24:16
13/12 19:24:49