KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13115394

nr 1311 5394

Sture Humbla

(1897-1962), Sverige

Oljemålning, Hjässor. Signerad, daterad -49. Olja på pannå, daterad 32x23 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:06:04

Sture Humbla

Läs mer om Sture Humbla