ART / Oil paintings / Oil painting 12023125

nr 1202 3125

OIL PAINTING

Tekla Holmström, Hasselqvist, 1885, i ateljen. Oil on canvas, uppfodrad duk, 60x48, löst blad, wear, damages.

Tekla Holmström, Hasselqvist, 1885, i ateljen. Olja på duk, uppfodrad duk, 60x48, löst blad

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1300

Monday September 10 2018
at 18:43:47