KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554327

nr 1255 4327

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Oljemålning, "Söder". Signerad, daterad -78. Olja på duk, 70x63

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:48:10

16/5 09:28:24 1      Vinnande bud

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg