Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Hattask 11007125

nr 1100 7125

Hattask

med hög hatt, skinn

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 april 2017
kl 18:56:10