KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903273
nr 1390 3273
Lasse Göransson, "Molnet". Signerad. Olja på duk, 60x80, yttermått inklusive ram: 62x83 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:43:50
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr