KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139083
nr 1313 9083
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på pannå, 34x40 cm
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
måndag 16 mars 2020
kl 20:44:53