KONST / Litografier / Litografi 13061026
nr 1306 1026
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, Ola Billgren (1940-2001), Sverige, daterad -73,. Signerad, numrerad 251/330, Tvättställ. Motivet: 28x35 ca
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:19:37
10/2 18:48:51
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren