KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16274154
nr 1627 4154
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Figurer. Signerad. Blandteknik, bildmått: 30x36 cm, yttermått inklusive ram: 51x56 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:13:14
1.000 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt