ART / Oil paintings / Oil painting 12019298
nr 1201 9298
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Harry Wichmann (1916-1993), Sweden. Monogramsignerad HW, -51. Sydländsk gata. Oil on panel, 42x33 cm,
OIL PAINTING, Monogramsignerad HW, -51. Sydländsk gata. Olja på pannå, 42x33 cm
SEK 100
Monday September 3 2018
at 20:45:47
31/8 19:08:52
Harry Wichmann
Read more about Harry Wichmann