KONST / Litografier / Färglitografi 14943249
nr 1494 3249
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, 3 st. Signerade, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 64x77-71x86 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:39:12
3/10 16:31:05
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm