MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14177406

nr 1417 7406

Byrå

teak, 1950-tal. Bredd: 40, djup: 26 cm, höjd: 81 cm

Kondition: skadad, slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

900 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:07:32