MÖBLER / Bord / Damarbetsbord med uppsats 13636389
nr 1363 6389
Damarbetsbord med uppsats
Sent 1800-tal, Valnöt. Längd: 97, djup: 53 cm, höjd: 125 cm
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:13:20
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)