KONST / Litografier / Färglitografi 15936101
nr 1593 6101
Shoichi Hasegawa
(f. 1929), Japan
Shoichi Hasegawa (f. 1929). Signerad, numrerad 43/110. Färglitografi, bildmått: 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 83x64 cm
Shoichi Hasegawa, föddes 1929 i Yaiz i Japan, japansk grafiker och målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:25:45
27/1 14:50:25
Shoichi Hasegawa
Läs mer om Shoichi Hasegawa