KONST / Litografier / Färglitografi 12769332
nr 1276 9332
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Skål & vas, numrerad 1/125. Signerad, daterad -87. Motivet: 64x49 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:49:25
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.400 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz