KONST / Litografier / Färglitografi 12144329

nr 1214 4329

Färglitografi

Björn Pettersson, sjömärke. Signerad, numrerad 5/10. Motivet: 62x59 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 20:42:25