KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636731
nr 1363 6731
Oidentifierad konstnär. Signerad, flicka. Olja på pannå, 33x25 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:57:17
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)