ART / Etchings etc / Etchings 6856701
nr 685 6701
ETCHINGS
3 pcs, 18th/19th century, unframed, wear, damages.
3 st, 1700-/1800-tal, oramade
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday Mars 7 2011
at 17:36:11
650 kr
650 kr