KONST / Litografier / Färglitografi 14309011
nr 1430 9011
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Multikvinnan, daterad. Signerad, färglitografi, numrerad 49/190, -90. Diameter: 40, yttermått inklusive ram: 56x49 cm
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:20:13
Mona Starfelt
Läs mer om Mona Starfelt