KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14099491
nr 1409 9491
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 4/50, daterad 1918. Bildmått: 15x11, yttermått inklusive ram: 33x26 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:34:25
2/8 18:40:54
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson