KONST / Litografier / Färglitografi 15407237

nr 1540 7237

Nalle Werner

(1913-1991), Sverige

Signerad, daterad 72. Färglitografi, bildmått: 54x55 Rym: 74x71 cm

måndag 15 maj 2023
kl 18:20:31

Nalle Werner

Läs mer om Nalle Werner