ART / Lithographs / Litograph in colors 13095528
nr 1309 5528
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. HC-upplaga (hors de commerce), unframed. Sheet: 59, 5x88 cm. Signed,
LITOGRAPH IN COLORS, HC-upplaga (hors de commerce), oramat löst blad. Bladets mått: 59,5x88 cm. Signerad
2000
SEK 1600
Monday February 24 2020
at 18:12:19
21/2 19:26:18
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann