FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 9366546
nr 936 6546
ARMCHAIR
1950s, wear.
50-tal
Condition: slitage
600
SEK 400
Monday January 26 2015
at 18:06:44
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
350 kr