KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14666288
nr 1466 6288
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), fåglar. Bildmått: 66x94cm, yttermått inklusive ram: 87x113 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:33:03
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander