KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13693140
nr 1369 3140
Akvareller
2 st, SS Chichamaqa Cap: J Nicolson 1864", Albert capt a Blohm Naples, 29x38-31x41cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:26:22
450 kr