ART / Oil paintings / Oil painting 13342168

nr 1334 2168

OIL PAINTING

unidentified artist. Signed with monogram, Skärgårdslandskap med Waxholmsbåt. Oil on canvas, 120x160,

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Skärgårdslandskap med Waxholmsbåt. Olja på duk, 120x160 cm

Yes

2000

SEK 1000

Monday June 29 2020
at 18:35:28

29/6 18:18:38 1      Vinnande bud
29/6 18:22:40 1      justering av budtak