KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14764337

nr 1476 4337

Oidentifierad konstnär. Signerad 1850, Flicka med djur, Frankrike. Olja på duk, 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 juni 2022
kl 19:55:29