KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14114167

nr 1411 4167

Akvarell

Mats Aronowitsch, vinter. Signerad. Akvarell, 28x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 19:18:51

13/8 13:43:02 1      100 kr
16/8 19:13:51 2      Vinnande bud