KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537151

nr 1753 7151

Tore Hultcrantz

(1923-1998), Sverige

Oljemålning, Signerad, Hus. Olja på pannå, 32x55, oramad

Tore Hultcrantz, svensk målare och grafiker född 1923, död 1998.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:59:02)
Uppdatera
Visning

fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1

Auktionen
avslutas:

måndag 19 januari kl 19:34:12

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Tore Hultcrantz

Läs mer om Tore Hultcrantz
Lis Husberg (f. 1920)