KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13093300

nr 1309 3300

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv, -84,23x35 cm. Ej signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:31:59