Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13093300



*

nr 1309 3300


WATERCOLOUR

unidentified artist. Town scene, -84, 23x35,


Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv, -84,23x35 cm. Ej signerad


Estimate:

700

Sold:

SEK 500

Auction date:

Monday February 24 2020
at 20:31:59


  • Bid history
Time Bidder Bid
21/2 14:08:19 1      Vinnande bud
23/2 10:04:54 2      350 kr
23/2 10:04:54 1      400 kr (Robot)
24/2 10:07:29 3      450 kr
24/2 10:07:29 1      (budbetjänt)
24/2 19:22:50 1      justering av budtak


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller stad stadsmotiv vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    in two weeks
    12 jan at 18:32
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    in two weeks
    12 jan at 18:10
  • 6303 WATERCOLOUR
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sweden. Signed, Norrbro-..//
     

    Auction ends
    in two weeks
    12 jan at 18:57




Ladda ner broschyr