KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177187
nr 1417 7187
Arthur Heickell
(1873-1958), Finland
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 35x48, yttermått inklusive ram: 48x61 cm
Arthur Heickell, född 1873, död 1958, finländsk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:59:36
2/9 22:00:11
2/9 22:03:19
Arthur Heickell
Läs mer om Arthur Heickell