KONST / Litografier / Färglitografi 11642156
*
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 februari 2018
kl 19:42:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/2 10:55:16
1
150 kr
19/2 17:26:11
2
150 kr
19/2 17:26:11
1
150 kr (Budbetjänt)
19/2 17:27:33
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars stenman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige äpplen
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
-
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:48
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:51
*
Lars Stenman
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/2 10:55:16 | 1 | 150 kr |
19/2 17:26:11 | 2 | 150 kr |
19/2 17:26:11 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
19/2 17:27:33 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars stenman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige äpplen
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27 -
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:48 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:51