LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 9098633
nr 909 8633
FLOOR LAMP
1950s, 3-branched, wear, damages.
50-tal, 3-armad
Condition: slitage, skador
SEK 600
Monday September 1 2014
at 18:41:18
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr