![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 5955358
*
nr 595 5358
Vas
keramik, Vicke Lindstrand (1904-1983), höjd: 26
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 augusti 2009
kl 19:06:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/8 09:29:48
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik vas vicke lindstrand
-
7034 Golvvas
med instas i metall, blålaserat stengods, keramik,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:20
-
1013 Serigrafi
Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad 26/2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:29
*
Vas
nr 595 5358
Vas
keramik, Vicke Lindstrand (1904-1983), höjd: 26
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 augusti 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/8 09:29:48 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik vas vicke lindstrand
-
7034 Golvvas
med instas i metall, blålaserat stengods, keramik,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:20 -
1013 Serigrafi
Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad 26/2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:29