KONST / Litografier / Färglitografi 12475013
nr 1247 5013
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 37x45 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:46:47
8/4 18:36:42