KONST / Ramar / Ram 8692163
nr 869 2163
Ram
1800-tal, med litografiskt tryck, ramens yttermått: 52x73, 5
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 januari 2014
kl 18:33:34
13/1 16:58:25
Tilgman Keramik