KONST / Litografier / Färglitografi 8794347
nr 879 4347
Färglitografi
"Slussens invigning 1935", 125/360, signerad, motivet: 39x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 mars 2014
kl 19:49:43
400 kr
350 kr
500 kr
500 kr
800 kr
6
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
7
1.000 kr
7
1.200 kr