MÖBLER / Soffor / Kanapé 6743222

nr 674 3222

Kanapé

1800-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 20 december 2010
kl 19:24:49

18/12 14:35:18 1      1.000 kr
20/12 14:58:46 2      Vinnande bud