UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 1971063
*
nr 197 1063
Väggpendyl
förgylld, H55
Utrop:
800 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 december 2002
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
6411 Lodur
1800-tal, metall. Höjd: 24 cm. Bredd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:35
*
Väggpendyl
nr 197 1063
Väggpendyl
förgylld, H55
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 850 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 2 december 2002 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
6411 Lodur
1800-tal, metall. Höjd: 24 cm. Bredd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:35



