KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7563076
nr 756 3076
okänd konstnär, landskap med fors, 1800-tal, signerad a tergo, 35x25
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:05:41
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.100 kr
1.500 kr