KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095261
nr 1309 5261
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 90x58cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:40:51
23/2 21:16:32