KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7292486

nr 729 2486

Blandteknik

Carl-Mikael Ström, motivets mått: 70x60, signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 december 2011
kl 18:30:26

3/12 13:48:40 1      Vinnande bud