KONST / Litografier / Litografi 7884258
nr 788 4258
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Litografi, Lars Huck Hultgren (f. 1931), signerad med dedikation, 49x45
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
måndag 29 oktober 2012
kl 17:00:06
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren