ART / Etchings etc / Copper engraving 7819666
nr 781 9666
COPPER ENGRAVING
18th century, 36x47, damages.
1700-tal, 36x47
Condition: skador
300
SEK 450
Monday October 1 2012
at 18:14:29
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr