KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15507320
nr 1550 7320
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, Orientaliskt stadsmotiv, 44x30 cm, yttermått inklusive ram: 49x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:19:52
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr