ART / Lithographs / Litograph in colors 13152048
nr 1315 2048
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Signed, numbered 83/100. Subject: 30x38cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 83/100. Motivet: 30x38cm
Withdrawn
Monday Mars 23 2020
at 20:08:31
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson