KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847030
nr 1284 7030
Thormod Larsen
(1921-1977), Sverige
Färgetsning, Motiv med figurer. Signerad, numrerad 1966, numrerad 6/15. Motivet: 50x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 29 oktober 2019
kl 08:40:43
Thormod Larsen
Läs mer om Thormod Larsen