MÖBLER / Soffor / Soffa 5921425
nr 592 1425
Soffa
1800-tal, längd. 210
Kondition: slitage i tyget
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 17:43:00
3/8 16:15:00